foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

           24 października 2019 roku w technikum w Zawadzkiem odbył się Dzień Kariery pod hasłem "Pasja, Profesja, Powołanie". Naszą szkołę odwiedziło prawie 60 uczniów z pobliskiej szkoły. Celem wykładów było zaprezentowanie uczniom konkretnych zawodów oraz dalszej ścieżki i kariery zawodowej po uzyskaniu dyplomu technika informatyka.

Na pytanie: "Co dalej...?" nauczyciele pokazali, że w dobie tak szybko rozwijającego i zmieniającego się rynku pracy uzyskanie matury wraz z uprawnieniami wykonywania danego zawodu jest świetną alternatywą szkół kończących się tylko egzaminem dojrzałości.

dk2019

 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony