foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

IMG 0496Projekt „Szkoła do hymnu” to przedsięwzięcie, które jest kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”. W tym roku uczniowie i nauczyciele ZSP w Zawadzkiem odśpiewali hymn 8.11.2019 roku po uroczystym apelu.

Galeria

Film

 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony