foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Za co kocham Polskę? - To pytanie musieli zadać sobie uczestnicy quizu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski z okazji Święta Niepodległości. Młodzi patrioci wykazali się niemałą kreatywnością i pomysłowością, udzielając odpowiedzi na to pytanie. Prawie 40 uczniów wzięło udział w quizie. Teraz przed Samorządem stoi trudne zadanie - wybrać jedynie kilku uczniów, którzy najtrafniej odpowiedzieli na pytanie. Ich pomysłowość zostanie nagrodzona! Wyniki poznamy już w tym tygodniu.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony