foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

quiz

„Za wiarę katolicką, za waleczność rodaków, za ciekawą historię, piękną kulturę i obyczaje...” - to tylko niektóre z odpowiedzi na pytanie "Za co kocham Polskę?", na które odpowiedzieli uczestnicy quizu organizowanego z okazji Święta Niepodległości. Konkurencja była ogromna, a wybranie najlepszych sentencji było nie lada wyzwaniem. Spośród wszystkich uczestników nagrodziliśmy pięciu. Są nimi: Kewin Koch, Mateusz Guzy, Marcel Lechowicz, Daniel Matyga oraz Alan Czaja. Ich odpowiedzi były według nas najtrafniejsze, za co otrzymali drobne upominki. 

 
Zapraszamy w przyszłości do udziału w akcjach organizowanych przez Samorząd Uczniowski. 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony