foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

ksiegiW czwartek - 12 gudnia 2019 organizujemy w szkole akcję "Wymień swoją książkę". Jeżeli:

- masz w domu przeczytaną książkę, która stoi na półce i łapie kurz,

- jesteś skłonny ją oddać innej osobie,

- chciałbyś w zamian zabrać inną książkę - masz świetną okazję!!!

Akcja skierowana jest zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców oraz innych mieszkańców naszej gminy i okolic. Uczniowie mogą dokonać wymiany książek na każdej przerwie, a dorosłych zapraszamy w godzinach 16.00 - 18.00 do budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Krótka 1). Udział w akcji jest prosty i całkowicie bezpłatny.

 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony