foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

            Drugi balon w koszu! Krzysztof z miejscowości Olza, u ujścia (rzeki Olzy do Odry), na granicy Polski i Czech odnalazł nad samiutkim brzegiem rzeczonej, mniejszej rzeki, balon A17. To od naszego Jakuba z 3a. Balon przeleciał w linii prostej ok. 73 kilometrów. Drogą to ok. 104 km. Krzysztof życzy Jakubowi wiele szczęścia na maturze i podziwia sprytny pomysł z balonikami - „To w ogóle fajna sprawa takie coś. Może jeszcze coś znajdę...” - napisał w sms-ie. I, co ciekawe, Pan Krzysztof zna nasze okolice, bo czasami tu bywa. No! Jest drugi. Gdzie reszta balonów? Czekamy!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony