foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

6 grudnia, jak co roku do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj, a wraz z nim zaprzęg reniferów oraz anioły. Uczniowie byli bardzo grzeczni, lecz niektórzy potrzebowali motywacji diabłów do nauki. Klasy pokazały Mikołajowi swoje talenty muzyczne, a nawet poetyckie, za co uczniowie zostali wynagrodzeni. Nie zapomniano również o nauczycielach i o ich anielskiej cierpliwości. Jak co roku, towarzyszył nam świetny humor i dobra zabawa! Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj nie zapomni o nas za rok i znów zawita do naszej szkoły.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony