foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

dzien chruscika

Dzień 12 grudnia został okrzyknięty Międzynarodowym Dniem Chruścika. Z tej okazji do naszej Pani biolog zawitali przedstawiciele biura podróży z tajemniczym biletem lotniczym. Aby go otrzymać i udać się na upragnione wakacje, Pani Mirosława Kądziołka musiała najpierw udzielić odpowiedzi na trzy niełatwe pytania.

"Co to w ogóle jest chruścik?" - tak brzmiało pierwsze z nich, z którym nasza biolożka wzorowo sobie poradziła, Jest to niewielki bezkręgowiec, owad, budujący charakterystyczne domki w ziemi. Następnie padły pytania o ilość kości noworodka oraz o najpopularniejszą krupę krwi, lecz one również nie stanowiły najmniejszego problemu. Lata nauki opłacały się - Pani otrzymała bilet na wakacje marzeń. 
 
Życzymy miłej podróży i niezapomnianych chwil spędzonych na łonie natury.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony