foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

            Katerdra Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Opolskiej w dniu 08 stycznia 2020r. zorganizowała Dzień Inżytniera. W tym dniu uczniowie Technikum Informatycznego wybrali się na warsztaty aby zgłębiać wiedzę w zakresie arkusza kalkulacyjnego oraz sztucznej inteligencji. Wzięli udział w warsztatach „Uwaga! Excel potrafi szpiegować!” oraz „Ugryźć kawałek Machine Learning” przygotowanych przez znakomitych wykładowców Politechniki Opolskiej. W trakcie zajęć mieli możliwość m.in. zautomatyzować powtarzalne czynności, korzystając z Rejestratora makr w programie Microsoft Excel czy wykorzystać w praktyce narzędzie DeTreex służące do wspomagania procesu pozyskiwania wiedzy, które dzięki zastosowanej indukcyjnej metodzie „uczenia maszynowego” potrafi budować drzewa decyzyjne. Uczniowie  wrócili bogatsi o wiedzę i doświadczenie, które sądząc po zainteresowaniu, może skutkować nowymi pomysłami związanymi m.in. ze sztuczną inteligencją.

di2

di1

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony