Uff... Spływają kolejne wiadomości. Pan Dariusz z Żędowic melduje, że przy drodze z Żędowic do Barutu, w lesie, znalazł balonik z napisem: „Paulina A03”. Paulinie życzy nasz znalazca wszystkiego najlepszego na maturze. Po egzaminie wręczymy Paulince numer Pana Darka, żeby mogła podziękować za info. Cieszymy się okropnie z telefonu mieszkańca Żędowic i dziękujemy stokrotnie za fatygę. To jeden z najkrótszych lotów (ok. 4 km), ale tegoroczne balony zachowywały się dziko – jedne wznosiły się szybko i wysoko, a inne guzdrały się po gałęziach, raz wznosiły, raz opadały. Jakby wiedziały co je czeka – przed nimi był szmat drogi nad bezmierną puszczą, która, jak u pewnego polskiego klasyka: „nieprzebranymi szeregami ustawiła się wokół nas, niczym groźne wojsko jakieś”.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony