foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

W planie lekcji wprowadzono modyfikacje.

Konsultacje (kolor czerwony na planie) – to czas, który uczeń ma na naukę własną, wykonanie zadań oraz w razie potrzeby na komunikowanie się z nauczycielem w celu wyjaśnienia, omówienia lub dodatkowej wspólnej pracy w celu realizacji treści kształcenia.

Pobierz plan

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony