foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

28 kwietnia to Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy oraz Międzynarodowy Dzień Ofiar Wypadków przy Pracy i Chorób Zawodowych. W tym roku Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy będzie poświęcony tematowi zwalczania chorób zakaźnych w pracy, w szczególności pandemii COVID-19. Uczniowie klasy I technikum informatycznego nie zapomnieli o tym dniu i nawet podczas lekcji online nawiązali do tego dnia w swoich zdjęciach profilowych.
 
Więcej informacji na temat ŚDBiOZ w Pracy na https://www.ciop.pl

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony