Przypominamy uczniom gimanazjum oraz uczniom 8 klasy szkoły podstawowej, że rozpoczął się nabór do szkół średnich w naszym województwie. Pierwszym etapem rekrutacji jest rejestracja kandydata w elektronicznym systemie rekrutacji. Kandydat jest zobowiązany do założenia konta w systemie w dnich od 13.05.2019r do 21.06.2019r. Po tym terminie system zostanie zamknięty i rejestracja kandydata nie będzie możliwa!

Aby przejśc do elektronicznego systemu rekrutacji kliknij w odpowiednią kafelkę i załóż konto.

gim

psp

 

 

 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony