foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

Nauka z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, którą wprowadzono 25 marca br., zostaje przedłużona do 26 czerwca w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem.

W szkole organizowane są:

  • konsultacje z nauczycielami dla wszystkich uczniów,
  • konsultacje dla maturzystów

Proszę uczniów o ustalanie (w razie konieczności) terminu i godziny takich konsultacji z nauczycielami poszczególnych przedmiotów. Konsultacje odbywają się za zgodą rodziców.

Jednocześnie informuję, że w dniach 8, 9, 10 oraz w dniu 18 czerwca nie będą prowadzone zajęcia zdalne (jak również konsultacje w szkole). Są to dni wolne od zajęć dydaktycznych ze względu na odbywające się egzaminy maturalne.

Zdzisław Żuchowski

Dyrektor

ZSP w Zawadzkiem

https://www.gov.pl/web/edukacja/organizacja-roku-szkolnego-20192020-do-wakacji-oraz-letni-wypoczynek

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony