foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

IMG 0024IMG 0027IMG 0043

 

 

 

 

 

 

 

Za nami kolejny rok szkolny – ale jednocześnie rok, jakiego jeszcze nie było.  Od połowy marca, po zawieszeniu zajęć stacjonarnych, musieliśmy odnaleźć się w sytuacji nauczania zdalnego.  W tym szczególnym roku szkolnym również jego zakończenie nie mogło być tradycyjne. 

            W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem, podobnie jak w szkołach w całym kraju – 26 czerwca, nie mogła odbyć się uroczysta akademia, na której wręczano świadectwa i nagrody.  Względy bezpieczeństwa sprawiły, że uczniowie odbierali świadectwa indywidualnie.  Nieodzowne atrybuty tego zakończenia roku szkolnego to maseczki, własne długopisy i zachowanie dystansu.

Uczniowie poszczególnych klas przychodzili do szkoły według szczegółowego planu, a świadectwa wręczali im wychowawcy, według podanego każdej klasie indywidualnego grafiku. Były to pierwsze po wielu tygodniach spotkania indywidualne uczniów i nauczycieli (nie licząc czerwcowych konsultacji), które uświadomiły nam jak ważny jest bezpośredni kontakt.

Gratulacje dla uczniów, podziękowania dla nauczycieli, wspólne zdjęcia i życzenia dobrego wypoczynku wakacyjnego, były jedynymi akcentami, które przypominały tradycyjne zakończenie roku szkolnego. Pamiętać trzeba jednak, że nadchodzące wakacje także będą inne niż poprzednie. Na pożegnanie wszyscy życzyli sobie, aby we wrześniu spotkać się już w normalnych, szkolnych warunkach.

Zobacz galerię zdjęć

IMG 0146 IMG 0125 IMG 0026

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony