foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

      W roku szkolnym 2023/2024

w Zespole Szkół Ponadpodstawowych

w Zawadzkiem

będziemy prowadzili rekrutację do oddziałów klas I:

 

1) Liceum Ogólnokształcącego (4-letniego)

2) Technikum informatycznego, technikum handlowego (5-letniego) - w zawodzie technik informatyk i technik handlowiec

3) Szkoły Branżowej I stopnia (3-letniej)

 

 

      Rekrutacja do naszej szkoły wzorem poprzednich lat będzie się odbywała z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji firmy VULCAN. System rekrutacji dostępny jest pod adresem: https://opolskie.edu.com.pl. Aby zgłosić swoją kandydaturę do klasy pierwszej wybranego oddziału należy założyc na stronie konto korzystając ze swojego numeru PESEL oraz adresu email. Po zalogowaniu w systemie kandydat korzystając z oferty szkół wybiera oddział/oddziały w których chciałby podjąć naukę 1 września.

Postępowanie rekrutacyjne do szkoły podzielone jest na etapy i realizowane jest zgodnie z harmonogramem przedstawionym poniżej. Na każdym etapie rekrutacji kandydat oraz szkoła średnia przeprowadzają niezbędne czynności określone przez Ministra Edukacji Narodowej.

 

Szczegółowe zasady i regulaminy rekrutacji do każdego typu szkoły i każdego oddziału publikujemy poniżej. Dokumenty zawierają informacje o sposobie obliczanie liczby punktów dla każdego kandydata, trybie odwoławczym od decyzji komisji rekrutacyjnej, szczegółowym terminarzu rekrutacji.

 

1) Regulamin dla Liceum ogólnokształcącego (4-letniego)

2) Regulamin dla technikum informatycznego, technikum handlowego (5-letniego)

3) Regulamin dla Szkoły Branżowej I stopnia (3-letniej)

 

W razie problemów z posługiwaniem się systemem rekrutacji elektronicznej prosimy o kontakt ze szkołą - na pewno pomożemy!

 

Zapraszamy do zapoznawania się z publikacjami dotyczącymi rekrutacji:

Dlaczego My - argumenty za wybrome właśnie naszej szkoły

Prezentacja - rodzaje szkół, oddziałów oraz ich specyfika

Film promocyjny - materiał przygotowany przez uczniów naszej szkoły

Informator

Pełny terminarz rekurtacji

od 15 maja 2023r.

do 19 czerwca 2023r.

do godz. 15.00

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły, zmiana wniosku (system elektronicznej rekrutacji).

od 23 czerwca 2023r.

do 10 lipca 2023 r.

do godz. 15.00

Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

17 lipca 2023 r.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych  i niezakwalifikowanych.

od 17 lipca 2023r. do 21 lipca 2023r.

do godz. 15.00

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa i oryginału zaświadczenia  o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

24 lipca 2023r.

do godz. 14.00

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do szkoły.

od 26 lipca 2023.

Postępowanie uzupełniające

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony