foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Informacja dla rodziców i uczniów

W związku z podpisanym rozporządzeniem zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w dniu 24.11.2020r. okres pracy zdalnej w ZSP w Zawadzkiem zostaje przedłużony do dnia 3.01.2021 roku.

Jednocześnie informujemy, że od 30.11.2020 roku zajęcia praktyczne w szkole będą odbywać się dla

- uczniów klasy 3T w czwartki według planu zajęć,

- uczniów klasy 4T w poniedziałki według planu zajęć.

Ze względów epidemiologicznych pozostałe zajęcia dla wszystkich klas ZSP w Zawadzkiem nadal będą odbywać się w formie zdalnej.

 

Zdzisław Żuchowski

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony