foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

19 października br. dwunastu uczniów z klasy 2 Ap przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu z języka polskiego organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej MULTITEST 2020. Tegoroczna edycja odbywała się w trakcie zawieszenia zajęć w szkołach i rozpoczęcia zdalnego nauczania, więc została przeprowadzona online. Uczniowie rozwiązywali test wielokrotnego wyboru składający się z 26 pytań.


Spośród uczestników, dwoje, SZYMON CYBULSKI i WIKTORIA SKORUPA zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce i otrzymali dyplomy laureatów konkursu. Dwoje kolejnych, OLIWIA PRUS i JAKUB MIKSA, znaleźli się w pierwszej piętnastce nagrodzonych dyplomami wyróżnienia.
Pozostali uczestnicy konkursu: Julia Bury, Paulina Bonk, Weronika Sowa, Paulina Wyrwich, Emilia Trzasko, Alina Saternus, Fabian Osak, Nikola Hajdun otrzymali dyplomy uznania.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

Obraz1.png

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony