foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

          Uczniowie Technikum w Zawadzkiem w zawodzie informatyk w warunkach domowych dają radę wszystkim wyzwaniom i zadaniom realizowanym na przedmiotach zawodowych. Lekcje zdalne są niemałym wyzwaniem nie tylko dla nauczyciela, ale przede wszystkim dla ucznia. Nie zawsze jest dostęp do zestawu komputerowego, na którym można wykonywać zadania z lekcji praktycznych. Uczniowie nigdy się nie poddają. Jeśli zachodzi taka potrzeba to montaż komputera są w stanie wykonać w domu. Chcąc podzielić się wiedzą i doświadczeniem rejestrują swoją pracę za pomocą kamer internetowych, a efekty możemy zobaczyć.

M.F.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony