foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Wielkimi krokami zbliżająRazem na Swieta się Święta Bożego Narodzenia, dlatego też w imieniu Polskiego Czerwonego Krzyża zwracam się z prośbą o udział w tegorocznej akcji "Czerwonokrzyska Gwiazdka". Ze względu na pandemię akcja jest zawieszona, a decyzja o udziale należy do danej placówki. Nasza szkoła od wielu lat uczestniczy w kampanii i również w tym roku chce pomagać. Tak jak w poprzednich latach zbierana będzie żywność trwała oraz słodycze. Zebrane rzeczy zostaną przekazane najbardziej potrzebującym. Produkty można przynosić do szkoły w dniach od 11 – 17 grudnia pamiętając o zasadach bezpieczeństwa związanych z COVID-19. Sprawmy, aby i te święta były dla nas i dla obdarowanych spokojniejsze i bardziej radosne. Liczę na Wasz udział w akcji.

Opiekun SK PCK

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony