foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Miło nam poinformować, że w bieżącym roku szkolnym stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali: Mariola Kwas (3a), Szymon Cybulski (2ap) oraz Wiktoria Bryniowska (4T). Oprócz gratyfikacji finansowej nasi uczniowie otrzymali również pamiątkowe dyplomy. Stypendium przyznaje się jednemu uczniowi danej szkoły (np. liceum po gimnazjum, liceum po szkole podstawowej, technikum) na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym.

Stypendystą może zostać uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w szkole. Szansę mają także ci, którzy odznaczają się wybitnymi uzdolnieniami w jakiejś dziedzinie, mają z tego przedmiotu najwyższą ocenę, a z innych co najmniej dobre. Kandydatów do stypendium typuje Samorząd Uczniowski.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są od 1997 r.

stypendysci 2020

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony