foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

MoNI znowu jest! Mimo tego, że nadal pracujemy zdalnie i nie mamy możliwości spotkania się „face to face” wydajemy nowy numer gazetki. Nasze spotkania zmuszeni byliśmy przenieść do przestrzeni wirtualnej. Naradę redakcji dotyczącą tematyki artykułów odbyliśmy na Teamsie, a artykuły piszemy w domu i przesyłamy je mailem do naszego opiekuna.  Co proponujemy Wam w tym numerze? Nasi redaktorzy zebrali opinie i obawy uczniów liceum i technikum dotyczące zdalnego nauczania. Piszemy też o tym jak spędzaliśmy święta i ferie – ze względu na pandemię całkiem inne od ubiegłorocznych. Poruszamy też nurtujący wszystkich od kilku tygodni temat – szczepić się, czy jednak nie? Zaczynamy również nowy cykl, który nazwaliśmy „perły architektury”. W każdym kolejnym numerze postaramy się prezentować budynki niezwykłe, choć nie zawsze dobrze znane. Jak w każdym numerze proponujemy Wam też artykuły związane z tzw. nietypowymi świętami. Tym razem przeczytacie o popcornie, Wikipedii, boskim Elvisie i puzzlach. Polecamy też dwie ciekawe książki do przeczytania. Zapraszamy do lektury!

                                                                                               Redakcja

Pobierz:   My o Nas

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony