foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

technikum2021           Miło nam poinformować, że w corocznym rankingu miesięcznika "Perspektywy" nasze Technikum Informatyczne zostało wyróżnione srebrną tarczą i powtórzyło wynik z roku 2020. Nasza szkoła została sklasyfikowana w rankingu wojewódzkim na bardzo wysokim 7 miejscu. W rankingu ogólnopolskim zajęliśmy 151 miejsce. Jest to wynik lepszy niż w poprzednim roku gdzie zajeliśmy odpowiednio 10 miejsce w województwie i 225 w kraju.

Dodajmy do tego, że Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Zawadzkiem otrzymało BRĄZOWĄ TARCZĘ.

           Pozycja w rankingu świadczy o wysokich wynikach nauczania w szkole. Wpływ na ogólny wynik szkoły w rankingu mają odpowiednio:

- wyniki uczniów na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie i uzyskanie dyplomów zawodowych (30%)

- wyniki uczniów na maturze z przedmiotów rozszerzonych (30%)

- wyniki uczniów na maturze z przedmiotów obowiązkowych (20%)

- wysokie miejsca uczniów w olimpiadach przedmiotowych (20%)

 

 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony