foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

           Zgodnie z uchwałą nr VI/68/219 Rady Powiatu Strzeleckiego z dnia 27 marca 2019 r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zawadzkiem przekształcony został w Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem. Szkoła jest powiatową jednostką budżetową. Organem prowadzącym szkołę jest Starostwo Powiatowe w Strzelcach Opolskich – Powiat Strzelecki. Nadzór pedagogiczny sprawuje Opolski Kurator Oświaty w Opolu. W skład Zespołu wchodzą obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I, Technikum Informatyczne, Technikum Ekonomiczne, Branżowa Szkoła I stopnia.

Czas trwania cyklu kształcenia odbywa się zgodnie z przepisami w sprawie ramowych planów nauczania dla poszczególnych typów szkół..

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony