foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Balonik Marysi doleciał do Staniowic, a właściwie do nieodległej od wspomnianej miejscowości  Glinianki. Młody wędkarz Kamil ze swoim tatą łowili ryby. Kamil odnalazł karteczkę z balonika Marysi. Ucieszony pobiegł do mamy i pokazał znalezisko. Mama zadzwoniła na podany w baloniku numer telefonu i mamy go! Marysia - Kamil strasznie się cieszył, że mu takie „coś” w ręce wpadło. Z życzeniami powodzenia oddajemy tę informacje właścicielce balonika. Stateczek przeleciał 141 km w linii prostej. Autem jedzie się w te miejsca blisko trzy godziny i trzeba pokonać 164 kilometry. Dziękujemy Kamilowi i jego rodzicom. Powodzenia życzymy i szczęścia.

Strona baloników maturalnych

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony