foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Trzeci z tegorocznych baloników się odnalazł… Jest to balonik Dawida A10. Leciał sobie, podobnie jak balonik Marysi, w tym samym kierunku i wylądował w tej samej gminie, w tym samym powiecie, a tym samym i województwie (gmina Sobków, powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie), ale 6 kilometrów dalej na wschód od Staniowic (tu lądowisko miał balon A09), w miejscowości Lipa. Pojazd przeleciał w linii prostej 147 kilometrów z małym okładem. Wiadomość o odnalezieniu resztek balonika (ale całej karteczki!) przesłał mailowo na adres szkoły pan Mateusz. Dziękujemy Panie Mateuszu bardzo za info. To Dawid! Teraz matura musi pójść jak z płatka. Znalazłeś się w gronie 12 % tych, których baloniki wyleciały z Zawadzkiego i zostały odnalezione!

Strona baloników maturalnych

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony