Insta

 

Kończy się nauka w tym roku szkolnym. Szykują się cenzurki, dyplomy i nagrody. To miło, że ktoś docenia wytężoną pracę tym bardziej, że ten rok był trudny i wymagający: nauka stacjonarna, nauka zdalna i znowu nauka stacjonarna.

      Platforma językowa Insta.Ling, z którą pracują uczniowie w klasach 1T, 2Tg i 2Ag także przygotowała dyplomy – tyle zadań ze słówkami i zadań gramatycznych ile przerobiło się w tym roku to naprawdę coś. A wakacje tuż, tuż. I może właśnie w trakcie tych wakacyjnych wojaży przyda się znajomość słownictwa związanego z podróżowaniem albo pracą. Może łatwiej będzie kupić bilet na stacji albo zapytać o dobry hotel lub restaurację. A jeśli zamierzamy poświęcić czas wolny na pracę zarobkową za granicą, to może warto zapytać o to ile zarobimy lub kiedy mamy przerwę na „lunch”.

A oto pełna lista wyróżnionych czyli tych, którzy „Polish Your English” z platformą Insta.Ling:

Arkadiusz Skorzycki, Kamil Nagło, Piotr Olk, Paweł Wyrzgol, Wojciech Nowak, Dawid Kopeć, Marcin Koloch, Stanisław Nemś, Weronika Grabarczyk, Amelia Niedźwiedź, Nicole Pinkawa, Patryk Tylutka, Natalia Herisz, Karolina Zielonka. Gratulujemy!!!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony