Wakacje dobiegają końca, czas już powoli przygotowywać się do nowego roku szkolnego. Zapraszamy wszystkich uczniów ZSP w Zawadzkiem na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/22. Odbędzie się ona 1 września 2021 w sali gimnastycznej (wejście od strony dziedzińca szkoły).

Uczniów technikum zapraszamy na godz. 9.15,

natomiast uczniów liceum na godz. 10.15.

 Jednocześnie przypominamy, że ze względów epidemicznych nadal obowiązuje noszenie maseczek w częściach wspólnych i zachowanie dystansu.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony