Dzie jabka

 

Te dość powszechne i popularne w Polsce owoce mają swoje święto. I to chyba dobrze, bo są zdrowe, pełne witamin i błonnika, a oprócz tego wyjątkowo smaczne.

I my uczciliśmy ten poczciwy owoc. Samorząd Uczniowski przygotował nie tylko jabłka do chrupania dla chętnych,  ale i konkurs na dokończenie zdania „Lubię jabłka, ponieważ...”

Kiedy zapoznamy się z propozycjami i wybierzemy najfajniejsze, to nagrodzimy je może … jabłkami? A może czymś więcej? Na razie zachęcamy do delektowania się tym pysznym owocem, bo jak mówi przysłowie „Jedno jabłko z wieczora i nie trzeba doktora”.

     Czyli jedzmy i bądźmy zdrowi!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony