foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

Dane adresowe:

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

ul. Krótka 1

47-120 Zawadzkie

NIP: 756-12-64-941

 

Kontakt:

 

Telefon: 774616430

email: szkola(at)zspzawadzkie.pl

www: www.zspzawadzkie.pl

 

Godziny pracy sekretariatu:

 

poniedziałek - piątek: 7:00-15:00

 

Lokalizacja:

 


Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony