foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Rozpoczęcie roku szkolnego - 1 września

Intgracja klas I Dzień przytulania Kampania - "Mam Haka Na Raka" Wycieczka na wydział Germanistyki UO Helloween 11 listopada Turniej gier planszowych Turniej szachowy Szafa :-) Mikołaj Dożynki powiatowe - Dzień Chleba Święto Edukacji Narodowej Wycieczka do LKW Walter Współpraca z PSP Zawadzkie Konkurs EXPLORY ACTIVA - świątecznie Warsztaty dla dzieci z PSP w Zawadzkiem Występ Świąteczny Wspomnienie lat 70-tych konkurs języków obcych konkurs papieski Obserwacje astronomiczne Zawody w piłce ręcznej dziewcząt Wycieczka do siedziby NTO w Opolu ACTIVA - warsztaty Dzień Drzwi Otwartych Półfinał Wojewódzki w piłce ręcznej chłopców Występ Świąteczny Dzień Języków Obcych Turniej w piłce ręcznej chłopców Wycieczka na Wydział Chemiczny UO Uroczystość 3 maja X-Factor Dzień w ZSP Finał konkursu EXPLORY - Gdynia