foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem
czg
W ramach kampanii zbieramy żywność trwałą, słodycze oraz środki czystości. Z zebranych rzeczy zostaną przygotowane paczki na święta Bożego Narodzenia dla najbardziej potrzebujących. Rzeczy, które zechcecie ofiarować, proszę przynosić do pracowninr 15 lub do swojego wychowawcy, w dniach od 1 – 11 grudnia. Liczę na Waszą przychylność oraz zrozumienie.
                                                                        Opiekunka Szkolnego Koła PCK

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony