foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem
1W etapie szkolnym „Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie” brało udział ponad 1600 uczniów z 83 szkół ponadpodstawowych z całej Polski. W finale brało udział 331 uczniów.
Miło nam poinformować, że nasza uczennica Natalia Szyszka została laureatem Olimpiady.
Opiekunem prowadzącym naszych uczniów w Olimpiadzie była Pani Gabriela Mainka-Jałowy.
GRATULUJEMY!
 
7 grudnia na Politechnice Opolskiej podsumowano 10. edycję ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie. Finał był połączony z międzynarodową konferencją pt.: „Motywacyjna wartość sportu w edukacji, wychowaniu i w życiu”.
Udział wzięli znani sportowcy i trenerzy: Łukasz Piszczek – piłkarz, Kamil Wódka – psycholog sportu, Bartosz Jurecki – trener piłki ręcznej, menadżer sportu Dariusz Nawarecki oraz Magdalena Zych – zawodniczka short tracku.
Było bardzo ciekawie.
DZIĘKUJEMY
 
Galeria FB
 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony