foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem
3"STARSI I MŁODSI - RAZEM W ZABAWIE I NAUCE", czyli mikołajkowe warsztaty plastyczno-techniczne w PSP w Zawadzkiem.
Andrea, Ania, Kinga, Laura, Natalia, Olga i Oliwia to najlepsze z najlepszych - wraz z opiekunką Panią Agnieszką Miksą - organizatorek pracy w tym radosnym dniu.
 

Zobacz efekty pracy:

Galeria FB

 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony