foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

grudzien23Święta tuż, tuż…Ten magiczny czas, na który wielu z nas czeka z niecierpliwością. Czas wypełniony rodzinnymi spotkaniami, czas spokoju i odpoczynku. I na te chwile radości przygotowaliśmy dla Was specjalny numer naszej szkolnej gazety. Zajrzyjcie do niego w wolnej chwili i poczytajcie o ciekawych tradycjach bożonarodzeniowych w różnych krajach świata i różnych regionach Polski. Nasi redaktorzy piszą też o symbolach Bożego Narodzenia, bez których nia można wyobrazić sobie tych świąt – o kolędach, choince i szopkach. Przybliżamy Wam również magiczne miejsca na świecie nieodłącznie związane z celebracją świąt. Poczytajcie o krainie św. Mikołaja i celebrowaniu świąt w Nowym Jorku. Podpowiadamy Wam też jakie filmy o tematyce świątecznej zobaczyć  i jakich bożonarodzeniowych piosenek posłuchać. A na koniec zachęcamy Was do rozwiązania gigantycznej świątecznej krzyżówki (rozwiązanie zamieścimy w następnym numerze). Wszystkim naszym czytelnikom i sympatykom życzymy  radosnych świąt!!!

                                                                                                                                Redakcja

Pobierz grudniowe wydanie gazety

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony