foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem
 
1Nasi uczniowie biorą udział w programie upowszechniania strzelectwa realizowanego przez AZS (Akademicki Związek Sportowy) na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki. W oparciu o nowoczesne technologie (mobilnych) strzelnic laserowych pozwalających w sposób odzwierciedlających naturalne warunki (wymiary i waga używanych replik broni zbliżone do oryginalnych) nasi uczniowie poznają zasady bezpieczeństwa posługiwania się bronią w sposób praktyczny.
Celem programu jest przede wszystkim popularyzacja strzelectwa wśród młodzieży, a przez to również upowszechnianie postaw pro obronnych oraz stworzenie warunków dla rozwoju talentów i zainteresowań sportowych w tym zakresie.
 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony