foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem
 
amjpg
mzjpgabjpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na przełomie listopada i grudnia redaktorzy gazety szkolnej „My o Nas” przeprowadzili wśród nauczycieli konkurs na poprawne przeczytanie tzw. łamańców językowych. Był on związany z przypadającym w listopadzie Międzynarodowym Dniem Łamańców Językowych. Nauczyciele byli oceniani nie tylko przez komisję złożoną z członków redakcji, ale również przez uczniów klas, w obecności których odczytywali wylosowane łamańce. Wczoraj nauczyciele, którzy poradzili sobie najlepiej z trudnymi polskimi słowami, otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki od redakcji „My o Nas”. A kto wypadł najlepiej? Oto oni:
I miejsce - Pani Agnieszka Miksa
II miejsce – Pani Monika Żurek – Czajkowska
III miejsce – Pan Arkadiusz Baron
 
Galeria FB
 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony