foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

OZZ PCK Laura

 

 

 

W piątek 12 stycznia b.r. odbył się etap rejonowy 31 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia Polskiego Czerwonego Krzyża z Biedronką. Naszą szkołę reprezentowała Laura Dylong z klasy 3 liceum ogólnokształcącego.

Uczestnicy musieli zmierzyć się z testem wiedzy obejmującym szereg zagadnień z różnych dziedzin np.: zdrowia, higieny, profilaktyki uzależnień, aktywności fizycznej, zakażeń, żywności i żywienia, znakowania towarów czy zdrowych zakupów.

            Laura udowodniła, że posiada dużą wiedzę, wie jak zdrowo i aktywnie żyć. Poradziła sobie bardzo dobrze z trudnym testem i w ostatecznej klasyfikacji zajęła drugie miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                      

Opiekun SK PCK

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony