foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem


Baloniki maturalne

Zapraszamy do śledzenia informacji na temat startujących od roku 2012 baloników maturalnych.

Przejdź do strony

Rekrutacja elektroniczna

Jesteś uczniem 3 klasy gimnazjum lub 8 klasy szkoły podstawowej. Skorzystaj z oferty edukacyjnej naszej szkoły!

Przejdź do strony

Dziennik elektroniczny

Zaloguj się do dziennika elektronicznego. Przeglądaj oceny i frekwencję. Sprawdź kiedy masz sprawdzian lub kartkówkę.

Przejdź do strony

Aktualny plan lekcji

Pobierz aktualny plan lekcji. Ostatnia aktualizacja 9 lutego 2021

Pobierz plan

 

           Każdy wprowadzony w systemie „Opolskiej eSzkoły” pracownik oraz uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zawadzkiem ma utworzone w systemie konto email typu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Konto te jest jednocześnie microsoftowym kontem, którego użytkownik ma możliwość korzystania z pakietu Office online lub instalację pakietu Office na 5 urządzeniach (mogą nimi być prywatne komputery).


Aby dokonać instalacji Office na komputerze należy postępować zgodnie z >>>INSTRUKCJĄ<<<

 

UWAGA!!

Aby uzyskać uprawnienia do korzytstania z wyżej opisanych usług należy wypełnić wniosek o konto uczniowskie oraz
wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Należ w tym celu wypełnić  >>>FORMULARZ<<<

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony