foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

qiuz126 września uczniowie naszej szkoły brali udział w quizie ze znajomości realiów krajów anglo- i niemieckojęzycznych. Okazało się, że konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem a zwycięzców było …. 17 !. Niektórzy nawet zwyciężali we wszystkich kategoriach. Co za rywalizacja! Nagrody były też atrakcyjne – dyplomy, bony na niepytanie i coś dla ciała czyli słodkości. Czy było warto wziąć udział w naszej akcji? Oczywiście, dlatego zachęcamy bierzcie w nich udział, bawcie się razem z nami i wygrywajcie. A oto pełna lista zwycięzców: Wiktoria Bryniowska, Dominika Klyssek, Marcel Świerczok, Tomasz Spałek, Antoni Kolibaba, Mikołaj Pamuła, Mateusz Guzy, Wiktoria Kurka, Sylwester Szyguda, Kewin Koch, Paweł Rudyk, Kacper Mrochen.

S.U.

 

 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony