foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

zwierzaki1Zwierzęta od wieków towarzyszą człowiekowi i i sprawiają że jego życie nigdy nie jest nudne. By upamiętnić obecność naszych mniejszych przyjaciół w sercach wielu z nas, 3 października ustanowiono Międzynarodowym Dniem Zwierząt. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowano zbiórkę pieniędzy, by wesprzeć bezdomne zwierzęta, przebywające w schronisku w Miedarach. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele bardzo chętnie wsparli naszą inicjatywę dlatego udało nam się zebrać ponad 240 złotych. Za wszelkie datki i okazane serce serdecznie dziękujemy.

 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony