foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

szef2" Wszędzie dobrze, ale w pracy najlepiej'" - to motto, który bez wątpienia mógłby się pochwalić niejeden szef. Dzień 16 października został mianowny właśnie jego dniem i obchodziliśmy go w naszej szkole.Tego dnia nasz szef, czyli Pan Dyrektor musiał zmierzyć się  z trudnymi zadaniami jednak wzorowo sobie z nimi poradził. Odpowiedział na kilka niełatwych pytań m. in. ilu jest uczniów w naszej szkole lub który nauczyciel ma największy staż. W zamian za wykonanie zadania, otrzymał tajemniczy bilet lotniczy. Nasz szef uda się teraz na zasłużony urlop. Zwiedzi najdziksze i najciekawszs zakątki ziemi, ale bez dostępu do internetu, by gorsze oceny i nieusprawiedliwione godziny nie zakłócały błogiego spokoju i relaksu podczas rejsu.

Życzymy miłej podróży!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony