foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

festiwal2Koło przyrodników „Bios” w czasie Festiwalu Rodzinnego w PSP w Zawadzkiem przeprowadziło kilka  doświadczeń  dla dzieci i ich rodziców. Agata i Wiola zaproponowały wypróbowanie naturalnych  atramentów sympatycznych. Po napisaniu tekstu czarodziejskim atramentem należało wywabić ukrytą wiadomość. Dzieci poczuły się jak detektywi z dawnych powieści. Zainteresowaniem cieszyły się, przeprowadzane przez Anię i Milenę doświadczenia z jajkiem, wodne windy, kolorowe wulkany i gejzery. Maja opowiadała w jaki sposób powstają i gdzie można je spotkać. Okazało się, że chemia, biologia w skali mikro, eksperymenty, które można przygotować w każdej kuchni, są wciąż ciekawe dla starszych i młodszych.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony