foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem


IMG 0409 IMG 039923 października w Strzelcach Opolskich nasza szkoła brała udział w zawodach powiatowych w piłce nożnej chłopców i dziewcząt.
Niestety dziewczęta jak i chłopcy przegrali swoje mecze ale i tak zajęliśmy 3 miejsca niestety nie awansując do kolejnego etapu rozgrywek.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony