foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

wybory SUKażdego dnia dokonujemy pewnych wyborów - tych małych i tych większych. Dnia 30 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. W tym roku czterech kandydatów ubiegało się o pozycję zastępcy przewodniczącego szkoły. Głosujący mieli niemałe wyzwanie - wybrać jedynie dwoje z nich. W wyborach wzięły udział 133 osoby. Najwięcej głosów zdobyli: Oliwia Prus (54) i Kacper Mrochen (33). Zostali oni nowymi zastępcami przewodniczącego szkoły. Serdecznie im gratulujemy i życzymy wielu sukcesów, a byłym członkom samorządu dziękujemy za współpracę.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony