foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

las w poezji

 

W tegorocznej edycji konkursu , który miał wyjątkowo liczną obsadę, tradycyjnie już uczestniczyli   także uczniowie naszej szkoły . Cała czwórka – Dominika Klyssek –kl. IIIT , Mikołaj Pamuła – kl. IIT , Dominik Żyłka – IT  i Artur Spałek- III A – spisała się znakomicie , prezentując słuchaczom opanowane pamięciowo, niełatwe i obszerne teksty poetyckie  W. Szymborskiej i J. Kasprowicza . Komisja konkursowa, doceniając talenty interpretatorskie , przyznała wyróżnienie Arturowi Spałkowi , natomiast Mikołaj Pamuła zajął  w konkursie  II miejsce.

                               Gratulacje dla wszystkich uczestników

E.L.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony