foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

      W roku szkolnym 2020/2021 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem będziemy prowadzili rekrutację do oddziałów klas I:

 

1) Liceum ogólnokształcącego (4-letniego) dla absolwentów szkoły podstawowej

2) Technikum informatycznego, technikum ekonomicznego, technikum programistycznego (5-letniego) dla absolwentów szkoły podstawowej

3) Szkoły Branżowej I stopnia (3-letniej) dla absolwentów szkoły podstawowej

 

Nowością w roku szkolnym 2020/2021 będzie klasa technika programisty.

 

      Rekrutacja do naszej szkoły wzorem poprzednich lat będzie się odbywała z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji firmy VULCAN. System rekrutacji dostępny jest pod adresem: https://opolskie.edu.com.pl. Aby zgłosić swoją kandydaturę do klasy pierwszej wybranego oddziału należy założyc na stronie konto korzystając ze swojego numeru PESEL oraz adresu email. Po zalogowaniu w systemie kandydat korzystając z oferty szkół wybiera oddział/oddziały w których chciałby podjąć naukę 1 września.

Postępowanie rekrutacyjne do szkoły podzielone jest na etapy i realizowane jest zgodnie z harmonogramem przedstawionym poniżej. Na każdym etapie rekrutacji kandydat oraz szkoła średnia przeprowadzają niezbędne czynności określone w Zarządzeniu Opolskiego Kuratora Oświaty w Opolu (załącznik1, załącznik2).

 

Szczegółowe zasady i regulaminy rekrutacji do każdego typu szkoły i każdego oddziału publikujemy poniżej. Dokumenty zawierają informacje o sposobie obliczanie liczby punktów dla każdego kandydata, trybie odwoławczym od decyzji komisji rekrutacyjnej, szczegółowym terminarzu rekrutacji.

 

1) Regulamin dla Liceum ogólnokształcącego (4-letniego) dla absolwentów szkoły podstawowej

2) Regulamin dla technikum informatycznego, technikum ekonomicznego, technikum programistycznego (5-letniego) dla absolwentów szkoły podstawowej

3) Regulamin dla Szkoły Branżowej I stopnia (3-letniej) dla absolwentów szkoły podstawowej

 

W razie problemów z posługiwaniem się systemem rekrutacji elektronicznej prosimy o kontakt ze szkołą - na pewno pomożemy!

 

Zapraszamy do zapoznawania się z publikacjami dotyczącymi rekrutacji:

Dlaczego My - argumenty za wybrome właśnie naszej szkoły

Prezentacja 2020 - rodzaje szkół, oddziałów oraz ich specyfika

Film 2019 - materiał przygotowany przez uczniów naszej szkoły

Informator

Wersja do druku jako broszura Informatora

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony