foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

 

Ósmoklasisto!

Zapraszamy Cię na krótki wirtualny spacer po naszej szkole. Zobaczysz pracownie, w których będziesz się uczyć, korytarze, na których będziesz spędzać przerwy i obiekty sportowe, na których będziesz rozwijać swoje sportowe pasje. Zobaczysz też inne, ważne dla naszej szkoły pomieszczenia - bibliotekę, Izbę Regionalną i Izbę tradycji Szkoły. Zobaczysz... Twoją przyszłą szkołę!

Więcej informacji o rekrutacji!

 

Spacer po szkole

 

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony