foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem


Absolwenci ZSP w Zawadzkiem otrzymali świadectwa.


IMG 0507            To już 70 rocznik, który opuścił mury naszej szkoły. Rafał Wilczek otrzymał 3494 świadectwo ukończenia LO im. Mieszka I w Zawadzkiem. Uroczystość, która odbyła się w kinoteatrze zgromadziła szacowne grono gości. Zaszczycili nas obecnością Starosta Strzelecki- Janusz Żyłka, Burmistrz Zawadzkiego- Mariusz Stachowski, długoletni dyrektor szkoły i obecnie radny powiatowy Ryszard Pagacz, wielu przedstawicieli zaprzyjaźnionych zakładów pracy, stowarzyszeń. Przybyli najważniejsi uczestnicy - abiturienci i ich rodzice. Oprawę artystyczną przygotowali uczniowie młodszych klas pod bacznym okiem Pani Beaty Gratzke i Pani Agnieszki Miksy. Poczet sztandarowy, od lat będący pod opieką wuefistów, składający się z uczniów klasy 3a- Darii Grzeczkowicz, Zuzanny Miksy i Rafała Wilczka przekazał sztandar następcom- uczniom klasy 2a- Marcelowi Świerczokowi, Karolinie Wiechcińskiej, Wioletcie Ziai, by godnie reprezentowali imię naszej szkoły.
          W części oficjalnej nagrodzono uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, przekroczyli wysoką granicę średnich ocen (4, 75) i uzyskali świadectwo z wyróżnieniem. Byli to Katarzyna Muszkiet, Gabriela Werner, Natalia Koloch, Rafał Wilczek i Kamil Skrzypiec. Nagrody otrzymali również uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen ponad 4,00. Nagrodzono również osoby, które uczestniczyły i wygrywały w wielu olimpiadach, konkursach, zawodach sportowych. Najlepsi sportowcy- Grzegorz Hentschel i Karolina Wiśniewska otrzymali cenne podarunki od prezesa Technodrewu- Adama Smereczańskiego. Liczni wolontariusze, pracujący z dziećmi, młodzieżą ale i osobami w podeszłym wieku, otrzymali podziękowania i potwierdzenia swojej, jakże cennej dla społeczeństwa, pracy.
Absolwenci mogli zdobywać wiedzę, realizować się w wielu dziedzinach, dzięki oparciu w rodzicach i rodzinach. Pomagali im nauczyciele, wychowawcy, wszyscy pracownicy szkoły, za co gorąco przedstawiciele młodzieży podziękowali. Wzruszająca uroczystość dobiegła końca i dyrektor szkoły- Zdzisław Żuchowski zaprosił abiturientów po odbiór świadectw maturalnych 4 lipca.


Wychowawczyni 3a – Mirosława Kądziołka

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony