foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

hot drink bar

 

 

 

Mikołajki to dobry moment aby zacząć powoli wprowadzać się w świąteczny nastrój. Samorząd Uczniowski przygotował więc propozycję dla tych, którzy lubią rozgrzewać się ciepłymi napojami. W Barze można kupić kawę, herbatę ale też czekoladę o różnych smakach, a dodatkowo połączyć te przyjemności z lukrowanym piernikiem lub słodką różową laską. Bar jest otwarty codziennie, bez ograniczeń więc zachęcamy do korzystania i wspierania działań Samorządu!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony